Baltik Vairas

BALTIK VAIRAS - šiandien yra didžiausias dviračių ir e-dviračių gamintojas Šiaurės Europoje. Gamykla yra Šiauliuose, Lietuvos šiaurinėje dalyje. Įmonė veikia nuo 1948 metų, eksportuoja aukštos kokybės dviračius į daugelį Europos šalių.


Stendo atnaujinimas

Rengiant aukščiausios kokybės dviračių pristatymus naujose parodose, įmonei “Baltik Vairas” buvo reikalingas mobilus ir lengvai transportuojamas parodų stendas. Iki šiol įmonė dalyvaudavo turėdama vienkartinį originalų stendą. Svarbus aspektas naujam stendui – galimybė jį pritaikyti skirtingom parodinėm erdvėm. Šiam projektui “Baltik Vairas” pasirinko mus.

Stendo projektai

Iš pateiktų projektų, “Baltik Vairas” pasirinko šį stendo projektą: sienelė su lašo formos sandėliu. Tokį patį stendo išdėstymą pritaikėme 2 skirtingom parodinėm erdvėm – 7x3 m ir 8x6 m. Vėliau stendo projektas buvo koreguotas – atsisakyta ISObaro, vietoje jo pasirenkant apvalų infostalą. Dviračių podiumai pažeminti bei pasirinkta kita forma.

Parodinio stendo projektas

Pirmas projektas 7x3m plotui

Parodinio stendo projektas

Antras projektas 7x3m plotui

Parodinio stendo projektas

Trečias projektas 8x6m plotui

Kliento Stendas

Pabaigtas Parodinis Stendas

Stendo vaizdas iš viršaus – siena aplink visą perimetrą, stendo centre sandėlio sienelė, 4 pakylos, apvalus infostalas ir 6 vietų pokalbių zona.

Pabaigtas Parodinis Stendas

Konferencijų zona ir produktų podiumai.

Pabaigtas Parodinis Stendas

Stendo išplanavimas

Parodines irangos transportavimo dezes

Įrangos transportavimo dėžės

DABAexpo Logo Juodas