EnsoBaltic

ENSO įmonių grupė vysto vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo projektus Baltijos bei Rusijos šalyse. Didelį dėmesį įmonė skiria projektuojamų sistemų bei tiekiamos įrangos energijos taupymui, dirba įvairaus pobūdžio pastatų techninio aprūpinimo bei modernizavimo srityse. Kompanija “ENSO International” dalyvauja tarptautinėse parodose. Ekspozicijų stenduose demonstruojamos energetiškai efektyvių pastatų statybos ir įrengimo technologijos: energijos taupymo technologijos, efektyvūs langai, durys, izoliacija, statybinės medžiagos, kiti gaminiai ir konstrukcijos skirtos „pasyviam” namui bei mažai energijos naudojantiems pastatams. 

Stendo projektas

Kilnojamo stendo projektas buvo rengiamas kartu su architektu Kasparu Praninsku. Šiam stendui buvo parinkta ISOframe sitema ir atlikta stendo vizualizacija. Įmonė užsakydama 3 x 8 m ploto stendą didžiausią dėmesį sutelkė jo aukštingumui, kuris yra 4,30 m aukščio. Vertikaliuose bokštuose akcentuojami projektuotojų ir gamintojų logotipai, o stendo plakatuose grafiškai dėstomas įmonės veiklos siužetas. Grafinis sprendimas papildytas interaktyviais produktais, kur informacija parodos lankytojams perduodama per 2 LCD ir 3 iPad ekranus.

Mes džiaugiamės pasiektu rezultatu - originalaus ir novatoriško projekto nebūtų buvę įmanoma įgyvendinti be nuolatinio Mark Bric produkto techninių sprendimų vystymo.

Stendas pristatytas 2013 metais

parodinis stendas

Pabaigtas Stendas

Galerija

parodinis stendas
parodinis stendas
parodinis stendas
DABAexpo Logo Juodas