Kam skirti šie stendai?

Įmonėms dalyvaujančioms pristatymuose, konferencijose ar kituose renginiuose
Įmonėms organizuojančioms pristatymus, konferencijas ar kitus renginius

Kodėl įmonės juos renkasi?

Įmonės dalyvaudamos konferencijose, prezentacijose bei kituose renginiuose nori atkreipti dėmesį į savo produktus ar siūlomas paslaugas. Kartais užtenka ir paprasto ištraukiamo stendo, tačiau dažniausiai norisi kur kas didesnį įspudį sukuriančios kompozicijos.

Organizuodamos renginius, įmonės susiduria su įvairių stendų poreikiu: įvairių formų nukreipiamieji ženklai, rodyklės, brošiūrų stovai, fotosienelės, renginių rėmėjų stendai bei daugelis kitų produktų, reikalingų sėkmingiems renginiams.

Mes Jums padėsime nepasimesti tarp begalinės produktų gausos ir padėsime atsirinkti labiausiai tinkančius ir didžiausią įspūdį sukuriančius produktus. Sieksime, kad būtent Jūs būtumėte renginio dėmesio centre!

Kaip tai veikia?

Problema

Artėjant renginiui nežinote kaip tinkamai pristatyti savo įmonę? Organizuojate renginį tačiau nerandate reikiamo sprendimo?

Atrenkame

Mes - savo srities specialistai, todėl surasime ir atrinksime labiausiai tinkančius produktus, kurie padės sulaukti daugiau dėmesio.

Sprendimas

Išskirtinis stendas, puikiai išpildyta renginio erdvė, laimingi dalyviai ir rėmėjai.

Galerija

IBM

Daug keliaujantys roll-up tipo stendai. Pagrindinis akcentas - audinio grafika. Nors produktai pastatomi atskirai, tačiau vientisas grafinis vaizdas išlieka.

Moterys kalba

Švedijos ambasadoje oficialiai pristatytas projektas - #superherojės. Šiuo renginiu judėjimo “Moterys kalba” iniciatorės siekė ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į smurto prieš moteris problemą, bet ir įgalinti moteris, patiriančias smurtą, prabilti ir tapti superherojėmis. Mes džiaugiamės, jog galėjome prisidėti ir sukurti fotosienelę, prie kurios renginio svečiai mielai rinkosi ir fotografavosi.

M.Mažvydo biblioteka

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka Maironio 150-osioms metinėms paminėti norėjo įsigyti stendus, kuriuos galėtų vežioti po įvairias Lietuvos bibliotekas. Tam buvo panaudota 10 roll-up tipo stendų, dėl jų funkcionalumo, lengvo tranportavimo ir patogaus išdėstymo prisitaikant prie skirtingų erdvių.

Biok

Įvaizdžio stendas, skirtas nedideliems renginiams. Įmonė pageidavo lengvo sprendimo jų išvažiuojamiesiems pristatymams, kuomet nedidelei žmonių grupei demonstruojama produkcija ar paslaugos. Šiuo atveju puikiai pasitarnavo SnapUp Elegance stendas, kurį lengva transportuoti bei susirinkti patiems.

EY

Nedidelis prisistatymo stendas, kurį įmonė naudoja renginiuose, skirtuose pritraukti jaunus ir talentingus žmones. Stendas apkeliavo visas tris Baltijos šalis, o ISOframe Wave sistema išliko tokia pat nepriekaištinga.

Viešbučio vestibiulis

Šie trys MultiMaster stendai, pastatyti renginio vestibiulyje, ne tik pasitinka svečius, tačiau taip pat veikia kaip nuorodos, pagal kurias kiekvienas atėjęs į renginį nesunkiai rastų reikiamas sales.

DABAexpo Logo Juodas